הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער IPL נחשבת לאחת מהשיטות המצליחות ביותר בעולם והצלחתה נובעת מהעובדה כי היא מאפשרת השגת תוצאות טובות, גם ללא צורך בשימוש באנרגיות גבוהות מדי – זאת בשונה לדוגמה מהסרת שיער בלייזר.
הסרת שיער IPL פועלת על ידי מכשיר הפולט קרני אור בעלי אורכי גל שונים. מטרת קרן האור היא לשרוף את השערה ואת השורש שלה ולהרוס את אותם התאים אשר אחראיים על הצמחת שורש השערה. שיטת זו עובדת טוב יותר אצל אנשים שהשיער שלהם הוא כהה ולא פלומתי וגוון העור שלהם הוא בהיר.
אבל לא רק, גם שחומי עור יכולים לבצע הסרת שיער בשיטה זו. כמובן, שבכדי לבדוק אם אותו אדם מתאים לעבור טיפולים אלו, יש צורך להתייעץ עם מומחה בנושא אשר יוכל לתת לו פרטים לגבי צפי האפקטיביות של השיטה במקרה הפרטני שלו.
אצלנו בקליניקה מבוצעים טיפולי הסרת שיער במגוון שיטות כולל לייזר. הידע והניסיון שצברנו מביאים ללקוחותינו תוצאות מדהימות.

הסרת שיער בלייזר

נפלאות הטכנולוגיה

המכשור הטכנולוגי באמצעותו מבצעים הסרת שיער IPL אשר בשנות התשעים על ידי ה-FDA ונעשה בו שימוש במגוון טיפולים נוספים אחרים. עם השנים כשהמודעות לגוף חלק הלכה וגדלה, השיטה הפכה להיות הרבה יותר פופולארית ויותר ויותר אנשים גילו ומגלים עדיין את נפלאות השיטה.
כאן חשוב לציין, שטיפולים אלו אינם טיפולים פשוטים למרות הטכנולוגיה המתקדמת, ולכן מומלץ לעבור את הטיפול רק אצל אנשי מקצוע המנוסים בתחום, בידיעה שהשיטה תתבצע בדרך הטובה והמקצועית ביותר האפשרית.

לפני תהליך הסרת שיער ישנם שלושה גורמים חשובים ביותר:
1.אבחון מדויק של השיער אותו אנו מעוניינים להסיר. 2.מקצועיות וניסיון המטפל. 3. סוג המכשיר איתו מבצעים אתה טיפול.

תאום ציפיות:
תיאום הציפיות הינו של בחשוב וקריטי בדרך להשגת התוצאה הרצויה ושביעות רצונו של המטופל בכל השיטות הקיימות. כבר בשלב האבחון והייעוץ, אנו מקפידים על הסבר מקיף ותיאום הציפיות תוך דגש על הנושאים הבאים :
1.ניתן לצפות להפחתה ודילול השיער לטווח ארוך ובשיעור של עד 87% מהמצב ההתחלתי באזור המטופל.
2.מספר הטיפולים משתנה מאדם לאדם בהתאם לגילו, האזור המטופל, ונתונים פיזיולוגים אחרים.
3.ככלל, בני נוער יצטרכו יותר טיפולים מאדם בוגר עקב התפתחות הורמונאלית שפוחתת עם ההתבגרות.
4.לרוב, השגת התוצאה הרצויה באזורים המוגדרים הורמונליים תהיה איטית יותר אצל נשים וגברים כאחד.
5.שינויים הורמונליים וטיפולים הורמונליים רפואיים אחרים, יכולים לשנות את עובי השערה ולהצמיח שיער במקומות חדשים. שינויים אלו עלולים להיווצר כתוצאה מהריון, זקנה, נטילת תרופות, טיפולי פוריות וכדומה.
6.גוון השיער – הטיפול אינו אפקטיבי על שערות בגוון לבן, בלונדיני או ג'ינג'י.
7.שיעור יתר ובעיות אחרות יצריכו בד "כ יותר טיפולים אולם עדיין יוכל המטופל ליהנות מגוף חלק לאורך הטיפול ומיתרונות הטיפול כולל באזור הפנים.