טיפול פנים צלקות אקנה

תופעות הלוואי של מחלת אקנה שנשארים על עור הפנים בדמות צלקות וחורים נקראים פוסט אקנה.
הצלקות יכולות להופיע בעקבות חוסר הסבלנות שלנו, החיטוט בפצעים ושימוש במוצרים שאינם מתאימים לעורנו. רוב צלקות הפוסט אקנה הינן שקועות, וזאת כתוצאה מחוסר רקמה מתחת לעור באותם אזורים בהם היו נגעי האקנה בעבר. צלקות אקנה מתחלקות לארבע סוגים: 1. צלקת היפרטרופית – זוהי צלקת המופיעה על העור ונראית כמו גוש קטן. (היחידה שהינה בעלת עודף רקמת צלקת) 2. שקע רחב ומרובע. 3. שקע נקודתי. 4. שקעים הנראים כמו גלים על העור.

פוסט אקנה – מהם הגורמים לצלקות ?

לרוב, הסימנים והצלקות נגרמים כתוצאה מהחיטוט והמשחק שלנו בפצעי אקנה. לעתים הצלקות מופיעות כאשר מזניחים את המחלה ולא דואגים לטפל בה עוד בשלביה הראשונים. סיבה נוספת היא טיפול לא נכון במחלת האקנה שגורמת להיווצרות אותן צלקות. טיפול לא נכון יכול להיגרם ע"י ידיים לא מקצועיות ואף בגלל שימוש במוצרים לא נכונים שלא מתאימים לעור הפנים של אותו מטופל.

כיצד ניתן למנוע את הבעיה ?

נתחיל במשפט הבא: אפשר למנוע את בעיית פוסט אקנה! אפשר למנוע  צלקות אקנה!
חשוב מאוד להבין מהם הגורמים לכל אותן צלקות ופשוט להימנע מלעשות אותם. בראש ובראשונה לא לשחק בפצעים ולנסות לפוצץ אותם. פעולה זו אכן משאירה צלקות וחורים בפנים.
כמובן כאשר מתחילים פצעים בפנים, לגשת מהר ככל האפשר לאבחון מקצועי ע"מ לתפוס את המחלה בשלביה הראשונים. חשוב לא פחות ואולי יותר מהכל, זה ללכת לקוסמטיקאית רפואית מקצועית שתדע לאבחן את הבעיה ולקבוע טיפול המתאים בדיוק לעורכם תוך שימוש במוצרים המותאמים במיוחד לעורכם.

כיצד מטפלים בבעיה ?

לקוחות שאובחנו כסובלים מפוסט אקנה זקוקים לשיקום תאי העור ע"מ להעלים ולטשטש את הצלקות. אצלי הטיפול נעשה ע"י שימוש בתכשירים אשר בונים מחדש את המערכת התאית. החומרים גורמים להחייאת העור והזנתו. העור מתמצק ותווי הפנים נעשים חלקים יותר. החומרים. כל החומרים הנם טבעיים, מכילים מגוון עצום של ויטמינים חיוניים לעור.
חשוב לדעת כאשר להשיג את התוצאות הטובות ביותר, הלקוחה צריכה להתחייב לעצמה בעבודה קשה גם בבית. עור הפנים שלנו אינו משחק לכן,חשוב להפקיד אותו בידיים מקצועיות.

זמן הטיפול: 75-90 דק'
המלצה: סידרה של 5 טיפולים (1+4) לתוצאות מוגברות.