מניקור – כי על הציפורניים לא מתפשרים

מניקור מהווה חלק בלתי נפרד מעולם הטיפוח של הנשים. הן נוהגות  לשנות את עיצוב הציפורן על פי צו האופנה, משלבות את המניקור כחלק מטיפול אסתטי כולל, או סתם נהנות לשבת עם חברות ולהתפנק. אז מה זה הטיפול בכלל ואיפה כדאי לעשות אותו ? לפניכם הפרטים.

מה זה מניקור ?

מניקור הוא שם כולל לטיפולי טיפוח לכפות הידיים, האצבעות והציפורן. בדומה לו יש את הפדיקור אשר מתייחס לאזור כפות הרגליים. המניקור הוא בסך הכול טיפול פשוט וניתן לעשותו בבית לבד או בחוץ אצל קוסמטיקאית רפואית פרטית או במכון יופי. לאחרונה החלו גם גברים רבים בעיקר בתל אביב לעשות את הטיפול כחלק מטיפוח מראה כף היד שלהם וגם כאקט בריאותי השומר על הציפורן. מניקור תל אביב נחשב לחדשני ביותר וניתן למצוא בעיר מאות סוגים של עיצובים ונותני שירות בתחום.

מניקור

מהו תהליך הטיפול ?

שלבי הטיפול הם בדרך כלל קבועים ודומים ממקום למקום. תחילה משרים את כף היד בתמיסת מים וחומרים מרככים כגון סבון, שמן ומרכך מיוחד. לאחר מכן נהוג לטפל בעור אשר עוטף את הציפורן, לנקות אותו מחלקים יבשים ולהפוך את האזור לחלק ונעים יותר למגע. שלב זה מתבצע באמצעות מכשירי שיוף ייעודיים ותכשירים שונים. לסיום ניגשים לציפורן עצמה, משייפים ומיישרים אותה באמצעות פצירה, ומורחים חומר מחזק וכן לק וחומר מבריק. במניקור תל אביב ממוצע, נהוג להשלמת הטיפול בדרך כלל להציע עיסוי של כף היד על ידי פילינג ומשחות מרגיעות.

מניקור מקצועי איך לבחור מניקור תל אביב איכותי ?

כפי שהוזכר קודם ניתן לעשות את כל שלבי הטיפול גם באופן עצמאי. יחד עם זאת רוב הנשים מעדיפות ללכת למניקור תל אביב מקצועי שנעשה על ידי אשת מקצוע מוסמכת או על ידי קוסמטיקאית רפואית מומחית בתחום. מאחר ונותני השירות בתחום כה רבים- כדאי להיזהר גם מחובבנים חסרי ניסיון אשר יגרמו יותר נזק מתועלת. אם אין לכם המלצה מחברים ( הכי מומלץ ) ניתן לערך חיפוש השוואתי באתרי האינטרנט השונים תחת החיפוש מניקור תל אביב ולקבל תוצאות רבות שיעזרו לכם לקבל החלטה.