מניקור ג'ל לק

מניקור ג'ל, הפתרון המושלם לידיים מטופחות כל החודש.
הרבה נשים מתעניינות בטרנד שכובש בשנים האחרונות את עולם הקוסמטיקה ונקרא מניקור ג'ל או למעשה לק ג'ל.
אם כך נספר לכם עליו ונפרט במאמר הבא.

טיפולי היופי הנפוצים והפופולריים ביותר בארץ הינם בתחום טיפוח הידיים. נשים רבות מגיעות פעם בחודש אל מניקוריסטית, בין אם הן מורחות או אינן מורחות לק. כמובן מהטעם הפשוט – שמירה על אסתטיות ובריאות הידיים כיוון שציפורן נקייה עוזרת לשמור על הבריאות.

לכלוך רב עלול להצטבר לנו מתחת לציפורניים. זה לא במקרה שבעקבות הקורונה התבקשנו ללבוש כפפות, כי אכן גם חיידקים נוטים להתיישב באזור הידיים והציפורניים בפרט – ולכן יש צורך לקחת ברצינות את ניקיון כפות הידיים – במקביל לרצון לטפח את המראה החיצוני שלהן.

הטרנד המוביל ביותר בארץ הוא המניקור ג'ל – ג'ל לק

זהו טיפול המשלב בין טיפול מניקור קלאסי לבין ג'ל לק סמיך. הג'ל נמרח על הציפורניים ממש כמו לק, מתייבש על הציפורן ונצמד בצורה כזאת ששומרת אותו חזק ללא כל חשש שהוא יתקלף מעבודות הבית או מעבודות המשרד.

מניקור ג'ל

לק ג'ל נותן פתרון מעולה לכל אותן נשים שטורחות לטפח את עצמן על בסיס קבוע. כאמור הוא מחזיק בין שלושה לשישה שבועות על הציפורניים.
יתרה מזאת, כאשר הציפורן גדלה אפשר פשוט למרוח לק תואם לצבע הג'ל שבחרנו על הציפורניים, עד שיסתדר לנו להגיע למכון יופי ולעשות טיפול מחדש.

ללק ג'ל יתרונות רבים:

הג'ל הוא חומר נושם, בניגוד לאקריל, שהוא חומר אטום והוא הורס לנו את הציפורניים. הוא עשוי מחומרים טבעיים ולכן הוא מחזק ציפורניים חלשות ומבריא ציפורניים מתפצלות. כמובן שכל תהליך העבודה בטיפולי מניקור ג'ל מתבצע ללא שיוף של הציפורניים, דבר שמשפיע לנו משמעותית על בריאותן.

שלבי העבודה

נכון, מריחת לק ג'ל לוקחת מעט יותר זמן מהטיפול הקלאסי, אבל בהחלט שווה כל שנייה ושנייה.
הטיפול מתחיל כמו טיפול מניקור קלאסי. טובלים את הידיים במים חמים, מרככים את העור, מסירים את הקוטיקולה ומסדרים ומעצבים את הציפורניים.
אח"כ עוברים למריחת הג'ל.

הג'ל נמרח בארבע שלבים. שכבה ראשונה – הג'ל של השכבה הראשונה הוא ג'ל בסיס שקוף המקשר בין הציפורניים שלנו לבין הג'ל צבע. שכבה שנייה – ג'ל צבע. כיום מגוון הצבעים שיש לג'ל הוא אדיר. באפשרותכן לבחור כל גוון שתרצו כולל פרנץ'. שכבה שלישית – שוב פעם ג'ל צבע. מורחים שתי שכבות צבע על מנת לקבל פיגמנט חזק ויפה. שכבה רביעית – ג'ל טופ שקוף, שנותן לנו פיניש יפה לציפורניים וברק מושלם לאורך זמן.
נציין שבין שכבה לשכבה יש צורך לייבש את הידיים במכונת UV למשך שתי דקות, כולל השכבה האחרונה.

דבר נוסף שחשוב שתדעו הוא, כאשר אתן חוזרות למכון יופי לטיפול נוסף של לק ג'ל, לא עושים לכן "מילוי". מסירים את הג'ל לגמרי ע"י המסה וללא שיופים ואז מתחילים את התהליך מחדש.

מקווה שלמדתם קצת מהמאמר הזה על הטרנד החדש בעולם הקוסמטיקה. נשאר לי רק לאחל לכם להיות יפים ומטופחים…