מה זה מניקור

נשים רבות אך גם לא מעט גברים נוהגים לבצע טיפולי מניקור כמה פעמים בשנה. טיפול זה הינו בעל חשיבות לא רק אסתטית אלא גם אם גם בריאותית. הערך המוסף של טיפולים אלו הוא השלווה והפינוק שהוא גורם במהלכו.

מה זה בכלל מניקור ?

זהו למעשה שם של טיפול המתבצע על כפות הידיים. האצבעות והציפורניים בעיקר וכן עור כף היד זוכים לניקוי, הזנה ועיצוב מחדש וזאת על ידי מכשירים וחומרים שונים. תהליך הטיפול מתחיל בהשריה של כף היד במים חמים, נמשך בייבוש וניקוי העור היבש ומסתיים בעיסוי ועיצוב מחדש של האצבע והציפורן על ידי שיוף, הברקה וקישוט.

איפה ניתן למצוא טיפול כזה ?

מניקור נעשה בדרך כלל על ידי קוסמטיקאית רפואית פרטית או כחלק מטיפול כולל במכון יופי. קיימים אלפי נותני שירותים בתחום בכל מקום בארץ. יחד עם זאת ריכוז במקומות הגבוה ביותר וכן רמת המקצועיות והחדשנות בתחום נמצאים בתל אביב. בחירה של מניקור תל אביב מומלצת כחלק מיום כיף בעיר או כחלק מטיפול כולל במכון יופי. זמן הטיפול נמשך בין עשרים דקות לשעה ונע בין חמישים למאה שקלים. אין סיבה לשלם על מחיר גבוה מזה בכל מניקור תל אביב שקיים אלא אם כן מדובר בעיצוב מיוחד הדורש חומרי גלם לא רגילים.

על מה כדאי להקפיד בטרם הטיפול ?

טיפולים אלו הם אמנם תהליך אסתטי בלבד בסופו של דבר ואינם נחשבים מסוכנים. למרות זאת ישנם לא מעט כאלו העוסקים בתחום מניקור תל אביב גם ללא הכשרה בסיסית ואף יכולים לגרום נזק לכפות ידכם. שימוש לא מתאים בחומרים ובמכשירים וכן טכניקה לקויה יכולים לגרום לציפורן חודרנית וזיהומים באזור הציפורן. לכן בעת בחירה במניקור תל אביב מומלץ לוודא כי העסק או המכון הינם בעלי תעודות ורישיונות מתאימים. מרבית האנשים בוחרים את המקום אליו ילכו לעשות טיפול על פי המלצת חברים או מכרים. מרבית המקומות יעניקו את הטיפול כחלק מטיפול כולל ולכן כדאי יותר לעשות זאת עם טיפולים אחרים על מנת לחסוך במחיר.