עיצוב גבות

לא אחת אנו יושבות אל מול המראה עם הפינצטה ומנסות לעצב את הגבות שלנו. במקרים רבים העיצוב נגמר בגבות דקות מידי או לא שוות עקב היסחפות בכמות התיקונים שאנו עושות, או במקרה הרע בחורים באזור הגבה.
הגבות הינן אולי החלק המשמעותי ביותר בפנינו אשר משפיע באופן ישיר על עיצוב העיניים שלנו ועל הבעות הפנים. במקרה של עיצוב גבות שאינו מותאם לפנים אפשר לקבל הבעה מופתעת, משועממת או כועסת אך כשהגבות מעוצבות בצורה מקצועית ומותאמת למבנה הפנים שלנו הן מוסיפות המון למראה הכללי ומחמיאות לנו. עיצוב גבות מקצועי ונכון הינו עיצוב הכולל יכולת סימטרית, הבנה של מראה הפנים, ובחירה נכונה של עיצוב הגבה.

עיצוב גבות

הסגנון המתאים לך

בשביל לבחור את הסגנון המתאים לך, ישנן מספר קריטריונים שכדאי לשים לב אליהן:
1. עובי הגבות היום אנו בטרנד של גבות עבות. כל לקוחה שמגיעה אליי מתחילה את הפגישה הראשונה שלנו במשפט "אל תדקקי לי, אני רוצה אותן עבות". גבות עבות זהו אכן טרנד מהמם אך במידה והגבות יהיו עבות מידי הגבות יבלטו בצורה חסרת פרופורציות לגוף. לכן, חשוב להתאים את עובי הגבה מול מבנה הפנים של הלקוחה.
2. אורך הגבות צריך להיות סביר, הוא חייב להיות מותאם למבנה העיניים ולגיל הלקוחה. לקוחה שיש לה "נפילה" באזור העיניים מומלץ לה לקצר מעט את הגבות ע"מ שנוכל ליצור מראה מורם יותר, כך גם לעיניים נפולות.
3. סגנון עיצוב הגבות צריך להיות מותאם למבנה הפנים. דוגמאות לחשיבותו של מבנה הפנים בעיצוב הגבות ניתן לראות במקרים הבאים: אם מדובר על מבנה פנים ארוך, ניתן יהיה לטשטש זאת מעט על ידי עיצוב ישר של הגבות, ואם מדובר על מבנה "מרובע" הטשטוש יתבצע בעזרת גבות זוויתיות וגבוהות.
תמיד אתייחס לרצונות של הלקוחה, אך בסופו של דבר עיצוב הגבות זו האומנות שלי. וחשוב לי תמיד לתת את חוות דעתי המקצועית ולהגיע לעמק השווה עם הלקוחה.

עיצוב גבות מקצועי – למה כדאי לשים לב

ישנם מספר דברים חשובים שכדאי לשים לב אליהם בכל הקשור בעיצוב גבות. הדבר הראשון הוא, בכל טיפול של עיצוב בגבות, הגבות נחלשות מעט מכיוון שהתלישה פוגמת בבסיס הגבה מה שעלול להוביל לאחר טיפולים רבים לנשירה של חלק מהגבות, מה שמצריך החלטה מוקדמת של עיצוב הגבות בשביל לא לחזור על הטיפו לזמן קצר לאחר מכן, ובנוסף, הטיפול צריך להתבצע אצל אשת מקצוע שהוסמכה לכך ומשתמשת במכשירים שעוברים חיטוי בין מטופל למטופל.

עיצוב גבות בתל אביב
עיצוב גבות בתל אביב

הגבות שלך בידיים טובות!

טיפולים משלימים אותם תוכלי לעשות יחד עם עיצוב הגבות- צביעת גבות, צביעת ריסים. ומוצרי מכירה שונים לשמירה על גבות מעוצבות ואסתטיות. (שמן קיק שיעיל בזירוז ושיקום צמיחת השערה/ עיפרון פגמנט/ צללית פגמנט/ מברשות שמיועדות לגבות/ מסקרה שקופה).