פדיקור רפואי

אם יש איבר בגוף אשר חשוב לטפח אותו ולשמור על בריאותו זה ללא ספק כף הרגל. נשים וגברים כאחד מייחסים חשיבות רבה למראה כף הרגל ובריאותה, במיוחד אם היא משמשת אותם רבות לעבודה, לספורט או אם היא מצריכה תשומת לב מיוחדת הנובעת ממצב רפואי כלשהו.

מהם שלבי הטיפול של פדיקור רפואי ?

ראשית יש להשרות את כף הרגל בתמיסה חמה הכוללת מים , חומרים מזינים וסבון. לאחר מכן יש להיפטר מעור קשה ויבש בעזרת סכין ומשייפת מיוחדים. לאחר מכן כאשר העור נקי ונעים ולמגע, ניתן לאבחן האם קיימת בעיה רפואית מסוימת בכף הרגל כגון פטרת, ציפורן חודרנית או יבלות. טיפול בציפורן חודרנית נעשה על ידי חיתוך נכון של הציפורן ואיתור הבעיה בזמן מוקדם. פטרת מטופלת בדרך כלל על ידי משחות וטיפות ובמקביל לטיפול רפואי שניתן אצל רופא מומחה.

פדיקור רפואי לחולי סוכרת

חולי סוכרת נמצאים בסיכון גבוה למחלות בכפות הרגליים והציפורניים כתוצאה מאי ספיקת דם לאזור וכן מסיבוכים של המחלה. תושבי תל אביב החולים בסוכרת יכולים לטפל ברגלם באופן דיסקרטי מקצועי ומוסמך בעשרות הקליניקות של פדיקור רפואי תל אביב הנמצאים בעיר. פניה לטיפול כזה מומלצת מאוד ועוזרת למנוע סיבוכים וזיהומים כגון טרשת עורקים ופגיעה עצבית בכף הרגל שעלולים להפוך חמורים. בעת פניה לפדיקור תל אביב יש לשים דגש על המצאות אישורים ותעודות לעיסוק בתחום וכן מומלץ לחפש פדיקוריסטית או קוסמטיקאית רפואית אשר עברו הסכמה מיוחדת לטיפול בחולי סכרת.

פדיקור רפואי תל אביב – גם לאנשים בריאים

לאלו מכם אשר חשוב לשמור על מראה נקי ויפה של כף הרגל, מומלץ להוסיף לפדיקור קוסמטי שהוא אסתטי, גם פדיקור רפואי אשר יבטיח לכם רגל בריאה ובעקבות זאת גם יפה יותר לאורך זמן. רבים נוטים להסוות את הבעיה הרפואית ( גם אם קלה ביותר ) בכף הרגל על ידי הטיפול הקוסמטי אבל למעשה רק גורמים נזק נוסף ומאפשרים לבעיות לחזור או להתפתח יותר. גם אם אתם בעלי כף רגל בריאה ויפה- פנו לפדיקור רפואי תל אביב ותבטיחו שהיא תמשיך להיות ככה גם בעתיד.
בימנו כמעט בכל מכון יופי תל אביב ישנה פדיקוריסטית מוסמכת או קוסמטיקאית רפואית שיכולות לבצע פדיקור רפואי בצורה טובה ובטוחה.